To się zaczęło w 2002…

Po raz pierwszy od 30 lat Polska świętowała zdobycie medali na zimowych igrzyskach olimpijskich, z taśmy produkcyjnej schodziły ostatnie Polonezy, w Warszawie pierwsze samochody pojechały przez nowiutki Most Siekierkowski, a w kinach furorę robił kultowy dzisiaj „Dzień Świra”.

W tym samym czasie w naszych głowach rodziły się pomysły na to, co z pasją tworzymy już od prawie dwudziestu lat.

W 2002 roku powstała firma Polmark.net, w którą wkładamy nasze umysły i serca, z pełnym zaangażowaniem. Inspirowało nas to, co dzieje się wokół i jak bardzo zmienia się świat. Ludzkość wykonywała kroki w przód tak wielkie, jak nigdy wcześniej.

Za dnia i nocą infrastruktura informatyczna Twojej firmy jest bezpieczna. O jej kondycję i bezpieczeństwo nieprzerwanie dba zespół kompetentnych fachowców. Tak właśnie działa… Niezawodna obsługa IT w polmark.net Działa tak, jak powinna. W tle. A Ty możesz skupić się na innych rzeczach.

Szybko zrozumieliśmy, że tych zmian nie należy się bać i nie trzeba z nimi walczyć – wręcz przeciwnie. Chcieliśmy za nimi podążać, cieszyć się postępem i z radością obserwować, jak trudne i skomplikowane rzeczy stają się coraz prostsze i coraz przyjemniejsze.

Informatyka stała się dla nas narzędziem, które jest celem i drogą w jednym. Dzięki naszym umiejętnościom, wiedzy i doświadczeniu, które zdobywamy od dwóch dekad, jesteśmy w stanie partnerować naszym Klientom w wielu istotnych procesach.

Nie ogranicza nas odległość – jesteśmy wdzięczni technologii za to, że dzięki niej zawsze jesteśmy tuż obok naszych Klientów. Niezależnie od regionu Polski – możemy ich wspierać i pomagać w funkcjonowaniu ich firm.

Nie boimy się problemów, to dla nas wyzwania. Zdaliśmy sobie sprawę, że cieszy nas każde kolejne i stawiamy mu czoła z przyjemnością. Dzięki temu wiemy, że nasza praca ma ogromny sens i realnie wpływa na życie zawodowe naszych Klientów.

Za dnia i nocą infrastruktura informatyczna Twojej firmy jest bezpieczna. O jej kondycję i bezpieczeństwo nieprzerwanie dba zespół kompetentnych fachowców. Tak właśnie działa… Niezawodna obsługa IT w polmark.net Działa tak, jak powinna. W tle. A Ty możesz skupić się na innych rzeczach.

Współpraca daje nam radość. Rozmawiamy z naszymi Klientami, wsłuchujemy się w ich oczekiwania, odczytujemy potrzeby, tworzymy wspólne plany. Wszystko po to, by proces realizacji konkretnych projektów skroić na miarę i idealnie dopasować.

Właśnie to podejście jest gwarancją wspólnego sukcesu firmy Polmark.net i jej Klientów. Robimy to, bo wiemy, że każda firma i każda instytucja jest żywym organizmem, którego działanie trzeba poznać, zrozumieć, a potem można je usprawniać.

Ale nie musisz wierzyć nam na słowo – po prostu sprawdź.
Być może już niedługo będziemy wspólnie kroczyć biznesową drogą.

Poznaj naszą ofertę

Po dwudziestu latach współpracy z różnymi firmami w zakresie IT – stworzyliśmy ofertę, w której każda instytucja posiadająca choćby jeden komputer, znajdzie coś dla siebie.